Auto_Leasing_Basics

יסודות בליסינג לא ידני
מחבר: ברנן האו
google.com/articles/auto_and_trucks/article_1283.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:05
קטגוריה: משאיות אוטומטיות_
מאמר:


יש מכונית פונטיאק G6 חדשה מקבלן ומבריקה שחונה בחניה על ידי השכנים הסמוכים של העסק שלכם. תלוי לצידו בגאון ג'יפ גרנד צ'ירוקי הטוב ביותר ונוצץ. הינו הפעם השנייה מזה 4 שנים ששכן ואשתו מומלץ הביתה על סטים חדשים בקרב גלגלים. היגויני אז העסק שלך גר ממש בסביבות זוכי לוטו ממלכתיים או משפחת פשע מאורגן, יכול להיות שיש כוונה מתקבל על הדעת לשכניך מזל טוב: הינם יכולים להשכיר.

מהי ליסינג לרכב?


ליסינג לרכב הוא הוצאה כספית בשביל השימוש ברכב, ובשום פנים ואופן מותר שיהיה תשלום בעבור הרכב עצמו. תשלומי החכירה החודשיים מבוססים אודות בהוצאה הצפויה של פחת הרכבים תוך כדי הזמן השנים המכוסה בחכירה. כמו, נניח שאתה שוכר מכונית בשווי של 20,000 $. תוך כדי כך את החיים של חכירה לשלוש שנים, נניח שהמכונית פוחתת בשווי של עשר,500 דולרים. ערך מינימאלי זה, הקרוי וכדלקמן תשומת לב שיורי תחבורה, מועט מהערך ההתחלתי אצל המכוניות. ההבדל מצד אחר הערכים, כאשר מדובר זה 9,500 דולר אמריקאי, היא בעצם דבר זה שתשלמו לאורך תוחלת חיי השכירות. חוזי שכירות נמשכים בדרך כלל 2 שנים 4 עידנים, אם וכאשר חוזי שכירות על אודות רכבים עוברים תהליך ומכוניות יוקרה נמשכים מידי פעם ואפילו מספר שנים. כאשר תוקף החכירה שלנו יפוג, יש לך אימון לשלוח את כל כלי הרכב או גם להמשיך לשכירות מעניינת.

מהמאמנים היתרונות והחסרונות אצל ליסינג?

תשלומי חכירה חודשיים הם לרוב נמוכים יותר מתשלומי הלוואה חודשית בדבר אותו מכונית, בהנחה שהחכירה וההלוואה הינם באותו עת סיטואציה. ליסינג מאפשר לעסק שלך לנהוג ברכב אידיאלי אחת לכמה שנים רבות, הדבר תלוי באורך השכירות של העסק. 4, ליסינג מרשה לרעיון שלך לנהוג ברכב בעל שם טוב שנתיים וארוך יותר בתכונות באותו כסף יום יומי שאנחנו משלם כדי להדפיס סוגו של בנות פחות יותר. לרכב החכור שלכם מותקן אחריות בעת ההשתמשות אשר. יתר ומשום כך, ליסינג לרכב חוסך לאתר שלך אחר הדבר הבעייתי לספק את כל הרכב המשומשת של העבודה או שמא לסחור בתוכה כשיקרה החברה שלך נקבע לייצר תחבורה חדשנית. יתר ולכן, כל אחד עלול והן למחוק מקובל מתשלומי החכירה שלך כהוצאה עסקית באופן במידה ויש בבעלותכם ניצול ביזנס לגיטימי ברכב. שאלו שם לב תוך ויתור בעל ידע רב או אולי המדביר במידע בקשר ל דרישות הזכאות למחיקת המס.

אמנם הליסינג מעניק 2 תועלות, אך מושם לו וכדלקמן דבר שבשגרה הוא מהחסרונות. חסרון אחד הוא שלרכבים בתכניות חכירה קיים מגבלות קילומטראז שנתיות, ברוב המקרים 15,000 מיילים בזמן הזה. והיה אם תחרוג ממגבלת הקילומטראז ', תחויב בעלות באופן קבוע מראש עבור כל מייל עודף. חסרון לפרטים נוספים בליסינג מהווה מגוון העמלות והחיובים שתצטרך לבצע תשלום בראשית הדרך השכירות ואחריה. מצד העמלות הנוספות הללו נמנים דמי שכירת החכירה, דמי שנפטרים מ החכירה וחיוב מימון החכירה. מתופעל וכדלקמן חיובים נוספים בגין האחריות של מורחבת, נרתיק לאייפון ביטוחי ופריטים מאפיינים. יתר ומשום כך, אם וכאשר תפסיק את אותה הסכם השכירות שעות הערב שתקופת החכירה תסתיים, יוערך עונש גמר צעיר. ספר תורה למכירה נוסף בליסינג הינה שתצטרכו להשיב את כל יחס שנגמרת הליסינג, אלא באופן תדרשו לייצר את יחס בחכירה.

ZZZZZZThey posted on the same topic

Trackback URL : https://rockoval9.werite.net/trackback/16175917

This post's comments feed