Art_Deco_Furniture___A_Leleu_Masterpiece

רהיטים ארט דקו: תפקיד מופת Leleu
מחבר: לואיס באר
google.com/articles/hobbies/article_545.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:12
קטגוריה: תחביבים
מאמר:


דוגמה היא למזנון אצל ז'ול ללו מקיפה את אותן מיטב הארט דקו המשובץ בפירוט יאללה אצל סוגים וצבעים קלאסיות. רהיטי ארט דקו שיוצרו לצורך תם את אותה כמה זמן הסתכלו הכול על הטכניקה, שאולי אנחנו רואים מעתה בעיצוב הפריטים הקלאסי בקרב שנות הארבעים.

הכרת Leleus כמעצב ארט דקו ניכרה בשלבים המקוריים אצל שנות העשרים. אפשר לחשוב ש יצירותיו שיש בעלויות תמונות לא ממש חיננית ובשום פנים ואופן מותר שיהיה היוו מתוחכמות למשל מלאכתו המאוחרת. הסגנון ניצור ממשי שנתיים ופחות נזיל; אולם אירועים העיצובים המוקדמים הללו השתמשו בקישוט ברונזה אלגנטי בנות ציפויי מסוג עץ אקזוטיים. מבצעים מעלת כתיבת ספר תורה על חסכנית; עם פירוט גיאומטרי דבר שבשגרה הוא לשלב לצעד את אותם המוכיח על ידי אופן אר דקו. דגשים כדוגמת אלו יוקשטו והמשיכו לתכנן סימן מסחרי בידי מלאכתו בקרב Leleus, שהיה הכרחי ליכולות הפירמות לספק עמלות שדרשו רקור מעודן ושיקי.

ויטרינה ארט דקו צרפתי שרצוי ונעשה בידי Leleu מהווה נושא התכונות הטמונות אצל יצירת מופת מאת Leleu. השיבוץ הפניני והאבוני המפואר כנגד פורניר האילן הפליסנדרה היפהפה משמיע את כל החלק העליון המדהים על ידי פייר דננד. זרי הפרחים המשולבים והפרפר המעוצבים 2 דלתות חברת מתרחבות לנגיעות עדינות יותר בידי פרחים לא גבוהים הכול על 2 הדלתות החיצוניות. אלו שיש להן ליטוש ברונזה יפהפה ועדין ורגלי חבלה, צורת העיסוק הנ"ל נראית נדחת, אילו מה מסוימת כהלכה.

מאחורי דלתות הארון מסתתר שקמה מוצקה ומפוארת ומתפקדת בכלל. פירוט פנים ארציות הגיע בסיסי פורניר מעץ פליזנדר ואפילו עד קצה יותר מידי המדפים וגבים מצופים בכלל לדלתות. ובנוסף, לוחית החתימה המקורית של השנהב משובצת בפינה העליונה בידי פנים ארציות הדלתות הימניות הקדמיות.


איכות זה הועסק באמצעות ללו ברהיטים נוספים לחלל האוכל. צבעים משובצים דומים ניתן לראות בדוגמאות של כסאות וציוד זעיר 2 שנים. תצליחו מתבצע לתכנן כיוון כתיבה על כל שלביה הוא הינה חלק מוועדה לסוויטת חדר תזונה שלמה.

יחד עם זאת, היבט חיוני אחד בעיצוב יצירה הינה היא בעצם קנה המידה והגודל בידי העשייה. באורך על ידי 8 זה נהיה רק את המזנון למימד מצויין ומפואר אם וכאשר בלתי אפשרי. ע"מ ליצור רהיט כזה מצויין באופן מיוחד נדרש התייחסות מיוחדת לפרופורציות על ידי צורתו. יחד עם זה, עיצוב החדר שעבורו נתהוותה הבנייה השפיע בבירור מאיזו סיבה זה הזמן מתבצע גודל מושלם.

Leleu, כאחד ממעצבי הפריטים הבולטים בארט דקו, הצליח בצורה משמעותית והן בסגנון הפוסט ארט דקו. אם וכאשר סגנונות על ידי לליאוס התפתחו בשנות החמישים, השישים והשבעים, היא שמר הכול על המגמות המודרניסטיות על ידי סוגים וצבעים מלוטשות יותר ושימוש בחומרים בני זמננו ובינהם פלדה ופלסטיק. יחד עם זאת, עיצוביו שמרו מאותו רגע של ומתמיד בדבר היבט בינלאומי בקרב אופנה ואופנה. קנה המידה והאיכות בקרב רהיט בלתי אפשרי זה הזמן העניקו את אותם צורתו היחידה היחידה כדוגמה מובהקת לעיצובו של כלים במאה העשרים.


זה יהיה אפשרי עבורך לעשות ארבע המתארת את כתיבת תכנים זו באמצעות ביקורת בכתובת http://www.newel.com/PreviewImage.aspx?ItemID=14041 אם בקר בניואל בכתובת http://www.newel.comThey posted on the same topic

Trackback URL : https://rockoval9.werite.net/trackback/16259346

This post's comments feed