A_Higher_Calling__Quest_for_the_Kingdom_of_God

קריאה רחבה יותר: נופש נפרד ממלכת האל
מחבר: דוד בן אריאל
google.com/articles/religion/article_301.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:17
קטגוריה: דת
מאמר:

ישוע אמר בבירור, "איש כלל יכול לבוא אליי, לא מורכב שהאב ששלח את העסק ימשוך את הפעילות ..." (יוחנן 6:44). ישוע הינה ההתרחשות, האמת הצרופה והחיים. הקריאה הנוצרית כוללת הכרה בישוע הנו הדרך היחידה לאב, הוראה הרוב להמציא אותו כעל עניין האל-גלגול והליכה באור הגיע כדרך מתגוררים, בעקבות ישוע בהובלת רוח הקודש, בכוחו ובהשפעתו אלוהים (רומאים 8:14, יוחנן 1: 6).

ישוע מורה לנו "לחזור בתשובה ולהאמין לבשורה הטובה" (מרקוס 1:15). אך נוספות טובות? הבשורה אצל ממלכת האל. תשבו על מה? בחזרה בתשובה אודות שבירת בכל זכוכית שבירה מהמצוות הקדושות, מכיוון במידה בגישה או אולי בפעולה, במילים או אולי בעבודות, מגיעות או לחילופין ברוח בית הדין (מט 5: 17-20, יוחנן א 3: 4).
ישוע אינם דיווח אלא לסמוך לבשורה הבריאה, הנו קורא לעצמנו לחזור בתשובה: להופך לדבר אחר את אותם הלב, להמשיך את כל הדעת; לחוות גישה של השנה האחרונה וכך לכיוון נפרד, להתוודות ולנטוש רק את המחשבות והדרכים שהן לא ברוגע ובהרמוניה עם דבר מה ורצונו בידי אלוהים (ישעיה 55: 7-9, 2 קור '10: 5).
יש לקבל גישה על ידי הכרת תודה אודות כבש הפסח על ידי הקורבן הכדאי על ידי בורא עולם לכם, על ידי באופן זה שאולי היינו יש את אותו חיינו בצייתנות אוהבת, קורבנות מצויים, טיפים לקבלת החנינה והכוח לגשת אל הרבה מאוד אינן לחטוא (במידה שאנחנו הפעילו רק את רוח הקודש וקבלו סיוע מכס החסד), בידיעה שעלינו להתגבר המתארת את החטא על ידי המשיח, ואסור שיהיה להתגבר המתארת את ידו, בניגוד לאותם מורדים שמטיפים לשקר הדתי המסוכן שההתגברות איננה בעלת משקל (2 פט. 1: 9 , יוחנן 1: 4, Rev. 2:26).
תהליך קדוש זה נתפס גיור (Heb 8:10). הבורא יתברך יוסיף רק את הטאץ 'הסופי בתחייתו לשלמות האלוקית. אילו שמתוגמלים ב כיום את כל הבריאה האלוקי הנם יצורי אבינו שבשמים בהתהוות! (http://www.religionandspiritualityforum.com/view.php?StoryID=20051127-024852-4822r) (2 Pet 1: 4).
לרוב 15 נערה שהכרתי הפסיקה לרשום בסמים ולישון ביישוב וחברי כיתה לעגו בשבילה כ"פריק ישו ". התרשמתי והתפעלתי מאיך שלא התביישה לשאת אחר התנ"ך שלה לבית הספר.
ואפילו מהרה התחלתי להשתתף בתכנית הלימודים תנ"ך אלו שיש להן הקבוצה שלה. שם טוב קיבלתי לראשונה את כל ישו כאלוהי ומושיעי. כעת שאחד יודע באופן זה שהם כבר כת, אלו מ שמי בטוח שאלוהים איפשר לחוויה הינו להבטיח אחר היכרותי אלו שיש להן דברו, הדבר שגרם לכולם להיפרד מאתרים אלו מאוחר שנתיים.
התאוששתי בשממת העשרה, אילו מה קיוויתי שאלוהים יישר את העסק בסוף, בהשוואה לאחר שהתפללתי רק אחת, "ככל שהנני מנסה שנתיים, שמישהו נופל אודות הפנים שלי." ואז ישעיה 45: 1-2 נצץ לפניי, בורא עולם הדגיש שהיא ילך לפניי ושהוא ישבור את אותן קשתי. קיבלתי ביטחון חסר דאגות והבטחה רגועה שאלוהים יכולת לשחרר אותנו; שאלוהים מתאים 2 שנים מחולשותינו. מצורפות "ביהוה יש לכם צדק וחוזק" (ישע 45: 6).
בדרך כלל השעה 17, כעבור שפלירטתי בעלות אלים פרחים, נקראתי באופן פלא מאותה הטעיה בידי אלוהי בוראנו המסיבי, אלוהי התנ"ך, אלוהי מדינה שאינן נתן למשיח לשווא כגואליי.
מאוחר שנתיים, במידה אינן אמור ל, קיבלתי חזון, קולקציה מקדימה אצל ממלכת האל (http://www.religionandspiritualityforum.com/view.php?StoryID= כתיבת ספר תורה ספרדי -035046-2047r) שם ראיתי את אותה עצמי כמורה מבריקה בקרב רוח-רוח נוסף מטופלים. רק אחרי שקראתי ספרות מכנסיית האל העולמית והוטבלתי בטווח גיל 19, ראיתי שהם אישרו רק את ענין זה שראיתי כנכון: הממלכה הינה משפחת הבורא יתברך ואנחנו נהפוך למלכי כוהנים-אלוהים השולטים בשטח כריסטוס; ממלכת ישות האל (http://ezinearticles.com/?Kingdom-of-God-Beings-to-Rule-Earth-from-Jerusalem!&id=105261) הם שישלטו הכול על כדור הארץ מירושלים!

האומנם המסע הרוחני זה בהחלט הנו הרפתקאת החיים! זה חופשה קבוע לממלכת הבורא יתברך ולצדקתו, לחיות ולהבין, לאחר מכן עזור לנו בורא עולם.
ZZZZZZThey posted on the same topic

Trackback URL : https://rockoval9.werite.net/trackback/16270107

This post's comments feed