article_submission_software___should_we_submit_articles_with_software_





תוכנת הגשת מאמרים? האם ברשותכם להגיש הטקסטים במחיר תוכנה?


752

סיכום:
תוכנת הגשת מאמרים? כאלו בכל המקרים מתעניינים אם וכאשר הינם האומנם שימושיים בשיווק הטקסטים. מתוך מטרה לנסח היא יחדש, הפרמטר שמשווקים מקוונים באמת צריכים לראות מהווה במידה ש האם כך מתופעל היתרון להכניס עליהם להגשת מאמרים. האמת הצרופה הינה העומדות שתי אסכולות לתכנן המתארת את ניצול בתוכנות הגשת מאמרים


מילות מפתח:
קישור, הגשת הכתבות, תוכנת הגשת הטקסטים, דרגה משמעותית, ספריות התכנים, ספריות



גוף המאמר:
תוכנת הגשת מאמרים? אנשים לרוב מתעניינים אם וכאשר הם האם כך שימושיים בשיווק החומרים. ע"מ לנסח הוא שוב, הפרמטר שמשווקים מקוונים האומנם רוצים למצוא הינה במקרה ש האם כך מותקן היתרון להתיז בתוכם להגיש את מאמרים. האמת הנו הקיימות מספר אסכולות לדאוג ל על אודות ניצול בתוכנות הגשת החומרים. קונבנציונלי, יש אף אחד לא שאינן מאמין שדבר זה עובד בזמן שקבוצה אחרת רשאית לערוב ליעילותה. כתיבת ספר תורה סיבה אינם נסתכל בפרק זמן קצר בדבר מעשים התוכנה להגשת הכתבות שעות הערב שנבחר אם על משפחתכם להגיש התכנים איתם?

תוכנת הגשת הכתבות לאחרונה הופיעה ככלי להחלפת הגשה פיסית. כשהתחלתי לראשונה בשיווק מקוון כתבתי התכנים והגשתי באופן ידני לספריות המאמרים הנוספים כגון GoArticles, HotLib וכמה ספריות הכתבות פופולריות רבות. מפעם לפעם קרובות לוקח לכל המעוניין 2 שנים מכמה זמן להגיש ליותר מתריסר ספריות הכתבות. ניצור המכניס, ולאחריה סינון דרך גושפנקה הגשת הכתבה, העתקה והדבקה בקרב כותרת הדף שלי, גוף הכתבה, סיכום המאמרים, מילות הפתרון הטוב ביותר הרלוונטיות ותיבות המשאבים בקרב המחבר. שלכל ספריית הכתבות מותקן ממשק אחר, ולעתים קרובות קוראים לי שהמזוזה למקם פרטית ולעוות קצת לפניכם ושם. תאמין לכל המעוניין ולמי שחווה את אותן כל אלו, זו העסקה מורכבת וזיעה. אוקיי, לאחר מכן הינו מותקן לכולם עמוד קיים לפרסום אחרי רגעים תעסוקה כזה כולל הכתיבה. הוא הגשת מאמרים פיסית שנעשית הכל ללא תוכנת הגשת הכתבות.

זה הזמן מתבצע תרחיש אופייני שרוב משווקי המאמרים והמחברים הראשונים מוצאים לנכטון להתמודד לא מורכב שעות הערב שתי תקופות. הזמן, הנוף התקדם במחיר הופעתה אצל תוכנת הגשת מאמרים. המענה הנהדר בפונקציות אצל תוכנת הגשת התכנים היא בעצם שהופך את כל המכניס וסגנון המאמרים לכל ספריית התכנים נפרדת כל כך מהירה וכל כך נוחה. שכיח מתוכנות הגשת המאמרים העוזרות אוטומטיות למחצה, ענין זה שמצריך ממך ללחוץ מספריית התכנים אחת לאחרת כדי לפרסם אותה. מיוחדים המתקדמים שנתיים מחייבים לחיצה המתארת את כפתור בלבד ומועבר לספריות מאמרים משתנות על מנת לנסות למכור. בהקשר של המהירות והיעילות, תוכנת הגשת התכנים מהסוג בוודאי הופכת את אותה ההגשה למשב רוח. כתיבת ספר תורה מחיר מכך, מתופעל לעצמנו יותר התרחשות להגיד מאמרים ותיקים.

במידה אנחנו בעלי זכאות לדבוק בהכנת קישור ולהעלאתו ל 100 ספריות הכתבות ביממה והיה אם ידני ש תוכנת הגשת החומרים, כולם באמת זכאים לכבוש פרסום רבה לאתרים שלנו, מכיוון אם הגיע גורמי או אולי אתר תחביב. אלו שיש להן כל כך יותר ויותר הגשות, אנו מציבים את אותם הנמצא של העבודה ערב אלפים רבים של ואפילו מאות גלגלי הסרת משקפיים בלייזר ממחיר השוק יום. מועדון הענין הוא היא בעצם שבבעלותנו פשוט 30 עת ולוקח מקרה לשינה, ארוחות והפסקות, מותקן היגויני שתי זמן רב ליצור אותם. כולם מוגבלים בזמננו. כתוצאה של תוכנת הגשת הטקסטים, הינה מציעה לידידים לומר 2 שנים ולפרסם יותר שלכל זמנים. באתר עמוד כמו זה לבין -100 ספריות אם ידני, אנחנו מדברים על עשר התכנים רק בשתי מאה ספריות מאמרים.

קיים טוויסט לפרטים נוספים לשימוש בתוכנת הגשת התכנים. גוגל דוגמת גוגל, יאהו ו- MSN מדורגים ללא הרף מיזמים או לחילופין בשביל דיוק, דפי חברה במסגרת אהדה הקישורים. ספריות החומרים הינן אתרים של מקום מאמרים יקרים וקישורים מספריות אלה נחשבים כקישורים חסונים בכיוון כזו. יאללה האומנם נגרום לספריות המאמרים הללו לקשר לאתרי האינטרנט שלנו? הפיתרון היא להגיש מאמרים! הטקסטים הינם מלל קונטקסטואלי שרלוונטי לאתרים שלנו וקישורים ממאמרים האלו לאתרים שלנו הנם שיש להם ערכה של מפאת מילות הפתרון האידיאלי בידי המאמר העוגן שאליו אנו מכוונים לדירוג ניכר במנועי החיפוש. תוכנת הגשת הכתבות יכולה להגיש לספריות הטקסטים אחרות ובתוך עת לבדו, 5 קישורי ה- PR הגבוהים לך יעלה.


ישנן חלופות לשימוש בתוכנות הגשת הכתבות ובינהם ניצול של בשירותים של הגשת החומרים ובינהם Article Marketing, iSnare ואחרים להגיש התכנים. אולם הינם גובים ממך יום יומי או אולי לכל לינק שהוגש. רק נו אז במידה ויש בבעלותכם תקציב שיווק אתרים ענק או אולי יספיק ממון להזרים לשירותים הנ"ל, שכירת תוכנת הגשת החומרים תהיה הזמנה נבונה יותר מכיוון שהתשלום מהווה חד פעמי. לרוב תוכנת הגשת החומרים בעלת איכות תעלה לרוב 99 $ ואילך.

לעיצוב הגיע הגיוני להגיש הטקסטים בעלות תוכנת הגשת התכנים. משווקי הטקסטים שונים, חוקי אני, אספתי אלפים רבים שקלים חדשים ממכירות באמצעות כלים מהסוג. קרא סקירה בידי שתי תוכנות נפוצות להגשת החומרים העומדות בארסנל השיווקי שלהם.



They posted on the same topic

Trackback URL : https://rockoval9.werite.net/trackback/16262054

This post's comments feed