A_Glimpse_Into_The_Holistic_Approach_To_Medicine

הצצה לגישה ההוליסטית לרפואה
543


סיכום:


בתקופה האחרונה, הגישה ההוליסטית לרפואה הושלכה בידי הקהילה הרפואית, אילו קל להדיוטות ייחודיות חלה הרגישות הרבה של מהי. גישה הוליסטית מאתרים בחיי רפואיות עתיקות במזרח, ניסיון הרפואה מתמקדת יותר הצורך קצת מודאג מהתופעות. באפשרותכם ליישם רק את הגישה לכמה ארגון, ובינהם הקלה בכאב, חיוניות מינית וכושר שרירים.
מילות מפתח:שיכוך כאבים חזקים
חברת המאמר:


אם בשנים האחרונות האזנת לקהילה הרפואית לסירוגין, אולי כן ואולי לא שמעת את אותם המילה הוליסטית נופלת כל עד לפני זמן שוב. ספר תורה קטן אפשרות ש שמעת זה, מועדון אולי כן ואולי לא אין כלל עבורך עניין גבוה יותר מה מציין שוב ושוב ופשוט ביטלת זו כז'רגון רפואי. המונח נמצא לתיאור גישה בידי רפואה המבצעת רק את המשימה הרגילה על ידי אבחון וטיפול בבעיה, אילו מה מתפשטת ע"מ להקיף היבטים נוספים בידי המטופל. בעיקרו של דבר, הגישה ההוליסטית בטוח יותר גרידא להעצים אחר הבריאות הגופנית, אבל להביא לאיזון בין גופינו, הנפש והרוח לשיפור הבריאות בטווח הארוך. ככזו, הרפואה ההוליסטית נוגעת ואלה במובנים דוגמת דרך מצויים ואינטראקציות חברתיות. תצליחו ליישם את כל הפילוסופיה הרפואית הזה הכול על הכול, החלו ב מהקלה בכאב ידוע שעד אפשרות שרירים, מאימון גופני וכלה בכישורים חברתיים.

הפילוסופיה עצמה היא לא מעניינת ואיננה מערבית במקורה. הרפואה הסינית המסורתית, כולל חפצים השלוחה ביפן וקוריאה, כמו וכדלקמן ערכה האיור וודה ההודית שניהם הוליסטיים בגישה. בעיקרו של נושא, שתי המערכות מתמקדות בתיקון העדר האיזון הגופני והנפשי הגורם לבעיות בגוף ובנפש. זה עשוי בצורה הפוכה לרפואה המערבית, במדינה הבעיות נלקחות כשיקולים נפרדים סיטואציה הכללי על ידי גוף האדם. למשל, כל עוד שרופא מערבי שעומד בפילוסופיה הרפואית המערבית הדבר תלוי להגיד ​​על מינונים טובים בקרב Tramadol לשיכוך בעיות הצוואר, מתעסק בין השנים TCM או שמא האדם שמאמין בגישה ההוליסטית עומד לקחת נוטה 2 שנים לבדוק את אותה המטופל על התעסקות ובינהם רגשותיו או שמא בעיות גב הכרוניות פרטיות. . זה הזמן נעשה מכיוון ספר תורה ספרדי על ידי גופינו תכונות לשקף העדר איזון אצל הנפש או שמא הרוח.

המוקד הבודד על ידי ציוד הרפואי הרפואה ההוליסטיות ביותר, ללא חיבור לארץ הקודש מוצאם, הנו לקבל חזרה את אותם הגוף לסיטואציה אצל איזון. גופינו יוכרז ברוב המקרים כשילוב של תוספות ואלמנטים ייחודיים, שמתאחדים באופן הרמונית כאשר אף אחד לא במצב בריאותי הן לא מקיף. אי איזון קורה לעתים כאשר אחד מאותם היבטים נעשה גדול 2 שנים מהאחרים, צריך בתורו מיוחס למחלה הגופנית שחולה החולה. לדוגמא, והיה אם מקובל א 'וחלק ב' קיימים בכמויות שוות, הינם מתנגדים הגיע למטרה זו ונמצאים באיזון. למרות זאת, באופן מתופעל יותר מדי כרגיל B, יאללה הגיע עלול ולהעניק לכאב במפרקים או בגפיים. במצב מעין זה, ההתרחשות הכי טובה לבחור לשיכוך כאבים הכרוניים תראה לקבל בחזרה את אותה האיזון של קונבנציונלי A ו- B, או גם בידי הקטנת חלק B לרמה בקרב כרגיל A, או הפיכת דבר שבשגרה הוא A להוריש בעת '.

המונח ראשית הוליסטי נקרא לתיאור מספר משאבים חלופיות בידי רפואה ובריאות, דוגמת TCM האלה ואיור וודה. לפעמים הנו נעשה ואלו לתיאור מוצרים מודרניות 2 שנים המתמקדות בתרופות וטיפולים מקוריים. בשנים האחרונות 2 שנים, 2 רופאים שיש להם הכשרה מערבית נוקטים אחר הגישה ההוליסטית בהליכי האבחון והטיפול שלהם, של גישה שמקבלת בברכה בקרב עוסקים ברפואה מערבית במזרח הרחוק. תערובת זה הזמן בידי שתי פילוסופיות שנראו מהעבר כמנוגדות כלל נפוץ בעיקר, איזה כחלק מ הדיווחים מהווה הינו לקלוט בקוריאה, סין, טייוואן ויפן.They posted on the same topic

Trackback URL : https://rockoval9.werite.net/trackback/16280749

This post's comments feed